Izložba / Exhibition Živi Atelje DK Equinox

After a long time Gallery DK is open for visits. Come enjoy Živi Atelje DK Equinox Exhibition from 19 March to 3 April — Monday to Friday, 17:00 to 20:00, Saturday 14:00 to 17:00, Sunday 11:00 to 14:00.

*(Bilingual message Croatian and English) 

We sail through rough seas and unpredictable times. The events we planned during the exhibitions are postponed until further notice due to restrictions. We will make them happen as soon as we can: presentation of glass on flamework, kintsugi, and time bank, rap in Arabic with Jaafar, Gong fu tea ceremony from China, Iraqi tea with Nawar, Iranian and Iraqi food with members of the Women to Women collective,… Please work with us as we navigate these strange times. Keep yourself and others safe within reason.

This Equinox Živi Atelje DK Exhibition was made with the works of our members. Most of our projects exist because of the dedication, time, effort and resources of our members and volunteers.

We also want to thank various donors for different projects related to the Women to Women collective, the Wandering Art Tea Academy and Nomad Glass, including the Ambassade de France / Institut Français and the Center for Peace Studies through the BRIDGES project and the Ministry of Labour, Pension System, Family and Social Policy for the project Uključeni i aktivni! (Status M & CPS).

______________

Izložba Živi Atelje DK Equinox 

Nakon duljeg vremena Galerija DK otvorena je za posjete. Dođite i uživajte u izložbi Ekvinocij u organizaciji Živog Ateljea DK od 19. ožujka do 3. travanj — od ponedjeljka do petka, 17h do 20h, subotom 14h do 17h i nedjeljom od 11h do 14h.

Plovimo kroz uzburkano more i nepredvidiva vremena. Događaji koje smo planirali tijekom izložbi odgađaju se do daljnjeg zbog ograničenja. Ostvarit ćemo ih čim budemo mogli te prezentirati izradu predmeta od stakla na plameniku, kintsugi i banku vremena, rap na arapskom s Jaafarom, irački čaj s Nawarom, ceremoniju čaja Gong fu iz Kine, iransku i iračku hranu s članovima kolektiva Žene ženama … Molimo vas za razumijevanje, pokušavamo navigirati ovim čudnim vremenima. Čuvajte sebe i druge koliko je to moguće.

Izložbu Equinox Živog Ateljea DK čine djela naših članova. Naši projekti utjelovljenje su predanosti, vremena, truda i resursa naših članova i volontera. 

Želimo se zahvaliti donatorima koji su podržali naše projekte poput kolektiva Žene ženama, Akademija čaja-Lutajuća umjetnost i Putujuće staklo. Hvala svima koji podrzavaju nas rad: Veleposlanstvo Francuske, Centar za mirovne studije – projekt BRIDGES te Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike – projekt Ukljuceni i aktivni! (Status M & CMS). 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *